Dom Gościnny Rutikal znajduje się w odległości 12 km od Koszalina, przy trasie E28 (6) Szczecin-Gdańsk w miejscowości Sianów. Ze względu na swoje położenie przy trasie tranzytowej, naszym Gościom polecamy tanie noclegi w zacisznym gościńcu i smaczną kuchnie.

Oferta noclegowa:

Dom Gościnny Rutikal dysponuje 23 pokojami dwuosobowymi z pełnym węzlem sanitarnym. Każdy z naszych gustownie urządzonych pokoi, posiada bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Gościom przybywającym samochodem oferujemy bezpłatny, monitorowany parking.

Doba hotelowa rozpoczyna się o 14, a kończy się o 12.

Cena noclegu (pokój 1-os + śniadanie) - 100zł

Cena noclegu (pokój 2-os + śniadanie) - 150zł

Cena noclegu (pokój 3-os + śniadanie) - 210zł

Cena noclegu: 75zł/osobe dla gości weselnych

Oferta gastronomiczna:

Na terenie Domu Goscinnego Rutikal działa restauracja i bar. Restauracja specjalizuje się w serwowaniu dań tradycyjnej kuchni polskiej i regionalnych specjałów. W barze dostępne są dania typu fast food.

Bar czynny jest w godzinach od 10 do 23(lub ostatniego klienta).

Oferta imprez okolicznościowych

Dom Gościnny Rutikal posiada dwie sale. Sala bankietowa o powierzchni 320m2, mogąca pomieścic 200 osób. Jest ona wykorzystywana do organizacji wesel, bankietów, konferencji. Druga, mniejsza sala o powierzchni 70m2, może pomieścić do 40 osób. Na niej odbywają się szkolenia oraz niewielkie imprezy firmowe.

Oferta konferencyjna

Udostępniamy materiały szkoleniowe:ekran do projekcji (gratis), flipchart + pisaki (gratis), internet bezprzewodowy (gratis), radiomagnetofon (gratis), odtwarzacz CD (gratis)

Na specjalne życzenie istnieje możliwość wyposażenia sali konferencyjnej w TV i odtwarzacz DVD

Jesteśmy w stanie zorganizowac pełną gastronomie konferencyjną (serwis kawowy, lunch serwis, itp.)


Serdecznie zapraszamy

Nocleg Sianów Nocleg Koszalin Wyzywienie Wesele Dom Goscinny Rutikal

Dom Gościnny Rutikal © All rights reserved

created by orangesite